עורך דין חובות לבנקים

עורך דין חובות לבנקים יכול לסייע לכם במקרה שבו נקלעתם לחובות מול הבנק, דבר שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו. רוב האנשים זקוקים לעזרת הבנקים, בדרך כלל כאשר הם רוכשים דירה. מכיוון שלרובנו אין כסף זמין לרכישת דירה, אנו תלויים בהלוואות מהבנק הניתנות במסגרת המשכנתה. במצבים אלו הבנק מעניק לנו את סכום הכסף הנדרש לצורך השלמת העסקה ונקבעת תכנית הסדר תשלומים ארוכת שנים להחזר החוב בתוספת ריבית. וכך מידי חודש אנו משלמים לבנק חלק קטן מהחוב. זאת כמובן בהנחה שמצבנו הכלכלי מאפשר לנו לעשות זאת ללא בעיה. אך בפועל לפעמים דווקא ישנן בעיות כלכליות ואנו מתקשים לעמוד בהחזרי המשכנתה. ובמצבים אלו חשוב להגיע אל הסדר חוב מול בנק.

כאשר אנו לוקחים את המשכנתה, אנו קובעים תכנית החזרים המתאימה ליכולות הכלכליות שלנו. אך בחיים ישנו תמיד אלמנט של אי וודאות, והיכולות הכלכליות שלנו עשויות להשתנות. כולנו בתקווה שהן ישתנו לטובה. וזה בהחלט מתרחש, למשל כאשר אנשים מתקדמים בקריירה וזוכים לוותק ומשרות בכירות יותר. אך ישנם גם מצבים הפוכים בהם הכנסתנו נפגעת או הוצאותינו עולות, ואז איננו יכולים לעמוד בהחזרי המשכנתה. וכאשר זה קורה, כדור השלג מתחיל להתגלגל. החוב לבנק צובר ריביות וקנסות והעניינים יוצאים משליטה. הסדר חוב מול בנק הוא הצעד המתבקש על מנת לעצור את כדור השלג המתגלגל. והדרך הטובה ביותר להתנהל מול המחלקה המשפטית של הבנק היא בעזרת עורך דין חובות לבנקים.

עורך דין חובות לבנקים

הסדר חוב מול בנק

לא משנה אם זה הסדר חוב מול בנק לאומי או בנק אחר, תמיד כדאי לכם להיות בעלי היוזמה. כלומר לא תרצו לחכות לפנייה מהמחלקה המשפטית של הבנק ולתפיחת החוב. תרצו לפנות אל הבנק ולהגיע להסדר כבר מהרגע הראשון שבו אתם מגלים כי העניינים עשויים לצאת משליטה. בכל משא ומתן אנו זקוקים לאמון בין הצדדים, וכאשר אתם יוזמים מהלך להסדרת החוב, יחסי האמון מול הבנק יסייעו לכם להגיע להסדר טוב.

אחת האפשרויות היא לנסות לפרוס מחדש את המשכנתה. הבנק יכול להקטין את התשלומים ולפרוס אותם על פני תקופה ארוכה יותר. נכון, יש לכך גם מחיר; במקרה שכזה בפועל תשלמו יותר, אך זה זה יהיה במסגרת תשלומים שתוכלו לעמוד בהם. יתכן גם שישנן אפשרויות מימון אחרות, יש לעשות חישובים מדויקים של כדאיות ולא לקבל החלטות בצורה פזיזה. שני הצדדים ירצו להימנע מהליכים משפטיים הגוזלים זמן וגם להם יש עלויות, ולכן ישנו סיכוי טוב מאוד להגיע להסדרי חוב מול הבנק.

עורך דין חובות לבנקים

הבנקים מחזיקים במחלקה משפטית עם עורכי דין מיומנים. המשימה שלהם היא לשמור על האינטרסים של הבנק ולמקסם את גביית החוב. אם תתנהלו לבדכם מול עורכי הדין של הבנק, אתם צפויים לגלות כי ההסדר המוצע פשוט דורס אתכם ומיטיב אך ורק עם הבנק, לכן חשוב שתעשו זאת בעזרתו של עורך דין חובות מנוסה היודע לנהל משא ומתן מול הבנק.

במידה והבנק יפתח בהליכים משפטיים, זהו עשוי להיות מאבק מתיש; לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מבחינה נפשית. אתם צפויים לסנקציות שונות והליכי גבייה והבנק ינסה לקחת מכם את הבית. עורך דין הסדרי חובות יסייע לכם לשמור על הבית.

אל תחכו לרגע שבו העניינים יסתבכו והבנק יפתח בצעדים משפטיים, הקדימו לפנות לעורך דין על מנת לנסות להגיע להסדר. במקרים רבים לבנק ישנו אינטרס ברור להגיע אתכם להסדר. הבנק רוצה למקסם את גביית החוב, ולא תמיד האפשרות שאתם תפנו להליך חדלות פירעון משרתת את האינטרס של הבנק. עורך דין חובות לבנקים יכול להציג לבנק את תמונת המצב של יכולותיכם הכלכליות והם יעדיפו להגיע להסדר ולהימנע מצעדים משפטיים שיגזלו זמן ויכולת הגבייה באמצעותם מוגבלת. בהחלט יתכן כי עורך הדין יוכל להשיג עבורכם הסדרי חוב מול בנק הכולל גם אלמנטים של מחיקת חובות.

מתמודדים עם חובות לבנקים? אל תתעלמו מהחוב ואל תתנו לן לתפוח, ואל תמהרו להליכי חדלות פירעון. פנו קודם כל אל עורך דין הוצאה לפועל אפרים קוליו לצורך ייעוץ. עורך הדין יבחן את החוב ואת היכולות שלכם, ויסייע לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להסדרת החוב. לעורך דין אפרים קוליו ניסיון רב בהסדרת חובות ופתרונות יצירתיים לכל לקוח.

הסדר חוב מול בנק

משרדינו נמצא ברח’ דוד סחרוב 22, ראשון לציון (בניין ההוצאה לפועל). הוראות הגעה בגוגל.

עורך דין הוצאה לפועל אפרים קוליו

עו"ד אפרים קוליו

המשרד מנוהל על ידי עורך דין – אפרים קוליו אשר סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות והינו בעל תואר שני במשפטים (LL.M), מאוניברסיטת בר אילן. נמשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי, תביעות כספיות, הסדרי חובות, הוצאה לפועל וחדלות פירעון (פשיטת רגל). ובתחום דיני משפחה וירושה. למשרד ניסיון רב במתן פתרונות יצירתיים בתחומים בהם הוא עוסק תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. המשרד חרט על דגלו מתן שירות וטיפול אישי לכל לקוח, פרטי או עסקי, ללא פשרות ותוך עמידה עיקשת עד לתוצאה המיוחלת.

5/5
יצירת קשר

מאמרים

יצירת קשר
WhatsApp chat
דילוג לתוכן