מחיקת חובות לבנק לאומי 

בכל הנוגע ל מחיקת חובות לבנק לאומי או חוב לבנק דיסקונט, איננו רוצים להבטיח לכם הבטחות שווא. ישנם דברים שאפשר לעשות, וניתן להגיע להסדרים שבהם מתבצעת מחיקת חובות (או מחיקה חלקית של החובות) – אך אל תאמינו למי שמבטיח לכם פתרונות קסם כמו מחיקת חובות מהיום למחר. צריך לבחון את נסיבות המקרה ולדעת כיצד להתנהל מול הבנק. לשם כך אתם זקוקים ל עורך דין חובות מנוסה אשר יודע לטפל בעניינים אלו. 

שימו לב כי לפעמים בנקים עורכים מבצע חיסול חובות. כדאי לעקוב ולראות האם הבנק פרסם מידע על מבצע שכזה. זוהי יכולה להיות הזדמנות לסגור חובות בתנאים מועדפים. 

חובות לבנקים הם בדרך כלל תוצר של אשראי שאנו מקבלים בבנק. כאשר אנו זקוקים לסכום כסף, כמו למשל משכנתה לרכישת דירה, הבנק מעניק לנו את הסכום בתור הלוואה. עלינו לעמוד בתשלומים חודשיים הכוללים את הקרן ואת הריבית. כאשר איננו עומדים בהחזרי התשלום החוב מתחיל להתנפח בקנסות פיגורים. יתכן כי זו מעידה חד פעמית, כלומר חודש שבהם הייתה לכם ירידה זמנית בהכנסות. אך במידה ומדובר בבעיה מתמשכת, אם לא תגיעו להסדר חובות מול הבנק, הטיפול בנושא יעבור לידי המחלקה המשפטית של הבנק. ואלו צפויים להפעיל נגדכם הליכה גבייה הכוללים תביעות משפטיות ופתיחת תיקי הוצאה לפועל, כמו גם סנקציות שונות על חשבון הבנק שלכם. אם יש לכם חוב לבנק דיסקונט,או כל בנק אחר, כדאי להקדים וליזום פניה אל הבנק על מנת לנסות להגיע להסדר. כמובן, עשו זאת בעזרתו של עורך דין לענייני חובות.

מחיקת חובות לבנק לאומי

מחיקת חובות לבנק לאומי 

ישנן שתי אפשרויות שבהן יכול להיות אלמנט של מחיקת חובות לבנק לאומי או מחיקת חוב לבנק דיסקונט. האפשרות הראשונה היא באמצעות הסדר חוב עם הבנק, והאפשרות השנייה היא באמצעות כניסה להליך חדלות פירעון. בהסדר מול הבנק, לאחר ניהול משא ומתן, הבנק עשוי להסכים לוותר על חלק מהחוב; אך זה תלוי בנסיבות וביכולת ניהול המשא ומתן. הליך חדלות פירעון הוא הליך המתנהל מול ההוצאה לפועל או הממונה על חדלות פירעון (תלוי בגודל החוב). במסגרת ההליך ניתן לקבל הפטר חובות לאחר שימוצו הליכי הגבייה. לא נרחיב כרגע בנושא חדלות הפירעון, זהו לא בהכרח הפתרון המתאים למקרה שלכם. חשוב לבדוק זאת בעזרתו של עורך דין חדלות פירעון. זהו הליך שיש לו השלכות רבות והוא כולל גם כינוס נכסים והגבלות שונות.

חוב לבנק דיסקונט

במקרה של חוב לבנק, ניתן להגיע להסדר הכולל גם מחיקת החובות. אך הבנק בוחן כל מקרה לגופו. הנקודות המרכזיות שהבנק בוחן הן:

  1. נכסים ממושכנים שניתן לממש. 
  2. ערבים לתשלום החוב. 
  3. מצבו הכלכלי של החייב המורכב מהכנסות ונכסים. 
  4. היתכנות תשלום החוב. 

שלא יהיה לכם אשליות, הבנק רוצה למקסם את גביית החוב. אך מצד שני הבנק עושה שיקולים ראליים ומודע לכך שאם תפנו להליכי חדלות פירעון, סביר להניח שרק חלק קטן מהחוב יוחזר. לכן חשוב שעורך דין מנוסה יסביר לבנק את המצב וינהל משא ומתן מול הבנק. אם לבנק ישנה אפשרות לחסוך הליכים משפטיים יקרים, על מנת למקסם את גביית החוב וגם לזרז את גביית החוב הוא יעשה זאת. גם אם המחיר שהבנק משלם הוא מחיקה של חלק מהחוב. 

שימו לב שישנם גם מקרים בהם עורך הדין מגלה כשלים בהתנהלות של הבנק. למרות שהבנק מתנהג בצורה כוחנית, גם עליו חלות מגבלות ולעתים מתגלים כשלים היכולים להיות עילה לתביעה נגדית כנגד הבנק. אדם פשוט אולי לא ישים לב לכל מיני דקויות שבהן הבנק כשל, אך בדיוק בשביל זה ישנם עורכי דין. 

חוב לבנק דיסקונט

מבצע חיסול חובות 

גופים שונים עורכים מידי פעם מבצעי חיסול חובות. לא אחת אנו רואים מבצעים שנערכים על ידי רשויות מקומיות שעורכות מבצע חיסול חובות לדוחות חנייה או תשלומי ארנונה. אך גם בנקים עשויים להשתמש בכלי זה. ברמת העיקרון מבצע חיסול חובות הוא מבצע לזמן מוגבל המאפשר לחייבים לסגור את החוב בתנאים מועדפים. כך הגוף העורך את המבצע יכול למקסם את גביית החובות שלו, וגם ציבור החייבים מרוויח מהתנאים המועדפים. כדאי להיות ערניים למבצעים כאלו. אך יש לציין כי זה נדיר כי הבנק עורך מבצע שכזה. 

מתמודדים עם חובות לבנקים? רוצים להצליח ב מחיקת חובות לבנק לאומי? ללא עורך דין הסיכויים שתצליחו להגיע להסדר קטנים מאוד. עורך דין לענייני חובות המנוסה במשא ומתן יכול להילחם עבורכם. 

מבצע חיסול חובות

משרדינו נמצא ברח’ דוד סחרוב 22, ראשון לציון – הוראות הגעה בגוגל.

מחיקת חוב לבנק לאומי

חוב לבנק דיסקונט

מבצע חיסול חובות

עורך דין הוצאה לפועל אפרים קוליו

עו"ד אפרים קוליו

המשרד מנוהל על ידי עורך דין – אפרים קוליו אשר סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות והינו בעל תואר שני במשפטים (LL.M), מאוניברסיטת בר אילן. נמשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי, תביעות כספיות, הסדרי חובות, הוצאה לפועל וחדלות פירעון (פשיטת רגל). ובתחום דיני משפחה וירושה. למשרד ניסיון רב במתן פתרונות יצירתיים בתחומים בהם הוא עוסק תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. המשרד חרט על דגלו מתן שירות וטיפול אישי לכל לקוח, פרטי או עסקי, ללא פשרות ותוך עמידה עיקשת עד לתוצאה המיוחלת.

5/5
יצירת קשר

מאמרים

יצירת קשר
WhatsApp chat
דילוג לתוכן