עו"ד פשיטת רגל

מצב של חדלות פירעון הוא אינו מצב נעים, בלשון המעטה, וקשה מאוד להתמודד איתו ללא עזרתו של עו“ד פשיטת רגל. כאשר החובות מתחילים להצטבר ואתם מאבדים שליטה, יש לכך מחיר אישי כבד מאוד. זה גורם ללחץ נפשי ומשפיע על כל המשפחה. 

אך מצד שני אלו הם הרגעים שבהם עליכם לגייס את כל הכוחות ולמצוא את הדרך שתעזור לכם להתמודד עם זה. לפעמים קשה לראות מהן האפשרויות העומדות בפניכם, הלחץ הנפשי משבש את כל צורת המחשבה. יתר על כן, אינכם מודעים לכל הזכויות שיש לכם וכל האמצעים להתמודדות עם החובות. לכן חשוב להכיר במצב ולפנות אל עו“ד לפשיטת רגל אשר יעניק לכם ייעוץ וליווי אישי בדרך לשיקום הכלכלי שלכם.

פשיטת רגל, או ליתר דיוק חדלות פירעון, היא אחד האמצעים העומדים לרשותכם לצורך התמודדות עם החובות. הליך זה יכול להתאים למקרה של חדלות פירעון של יחיד, וגם חדלות פירעון של חברה. אלו הם מצבים בעלי מאפיינים דומים, אך מתנהלים באופן שונה. את שניהם יש לעשות בעזרתו של עו“ד פשיטת רגל.

כדאי לדעת שפתיחה בהליכי חדלות פירעון היא אינה הפתרון היחידי. היא אינה מתאימה לכל מקרה ואינה מתאימה לכל סוג של חובות. השאיפה היא לקבל צו הפטר המאפשר לכם למחוק את יתרת החובות ולהתחיל מחדש את חייכם הכלכליים. אך מצד שני לא כל החובות הם ברי הפטר. כמו כן אין מדובר בהליך קל ולפני שפותחים בו יש צורך להבין את כל המשמעויות שלו ואופן ההתנהלות של ההליך. מסיבה זו לפני שמגישים בקשה לחדלות פירעון חשוב להתייעץ עם עו“ד לפשיטת רגל. עורך הדין יבחן את נסיבות המקרה ויעניק לכם ייעוץ וליווי אישי.

לפני שפותחים בהליכי חדלות פירעון כדאי לבדוק אפשרויות פעולה נוספות. לפעמים ניתן להגיע להסדרים מול הנושים, איחוד תיקים ופתרונות יצירתיים אשר יחסכו לכם את הליך פשיטת הרגל. עורך הדין יוכל לספר לכם בהרחבה על ההליכים השונים ולראות מהו ההליך המתאים עבור המקרה שלכם. 

עוד פשיטת רגל

עוד לפשיטת רגל 

ישנו יתרון ברור להתנהלות בעזרתו של עו“ד פשיטת רגל. לא רק שעורך הדין בוחן את נסיבות המקרה ומסייע לכם להחליט האם זהו הצעד הנכון, עורך הדין גם מלווה אתכם לכל אורך הדרך ומסייע לכם להתנהל בצורה יעילה ומהירה – כל הדרך עד לקבלת הפטר חובות. 

ובדרך עלולים להיות מכשולים רבים. חוק חדלות פירעון החדש מעניק כלים ליציאה מחובות, אך אין כאן פתרונות קסמים ובטח שלא דרך להתחמקות מתשלום חובות. בית המשפט בהחלט רוצה לדעת מה גרם להיווצרות החובות ויש לכך משקל רב בקבלת ההחלטות אם בכלל לאפשר לכם להתחיל בתהליך. בית המשפט והממונה על חדלות פירעון מבינים כי אנשים עלולים להיקלע לחובות בתום לב, אך הם פחות סבלניים כאשר הם מזהים סימנים של ניצול לרעה של החוק. 

עו“ד דין לפשיטת רגל יסייע לכם להגיש את הבקשה בצורה מסודרת. עורך הדין יסייע לכם לארגן את כל המסמכים הדרושים והכנת התצהיר המגולל את נסיבות היווצרות החוב. בעזרתו של עורך דין חדלות פירעון תוכלו להתנהל ביעילות ותמיד יהיה מי שילחם עבורכם. 

הליך חדלות פירעון

חשוב לדעת כי לפי החוק החדש (חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי) ישנה הפרדה בין חובות קטנים לבין חובות גדולים. חובות בסכומים קטנים מ 153,152.17 שקלים (מעודכן לשנת 2022) יטופלו על ידי לשכת ההוצאה לפועל. חובות בסכום גדול מזה יתנהלו בבית משפט השלום. שימו לב שישנו גם סכום מינימלי של 51,050.72  ש“ח. יתכנו גם מקרים כי ההליך יאושר לגבי חובות בסכום נמוך מסכום המינימום בהתאם לשיקול הדעת של ההוצאה לפועל. 

הכוונה כאן היא אך ורק לדיני חדלות פירעון ליחיד. במידה ומדובר בחדלות פירעון של חברה התנאים ואופן ההתנהלות הוא שונה. במקרה של חברות ההליכים מתנהלים בבית המשפט המחוזי והם עשויים להיות מורכבים יותר. בכל אחד מהמקרים אתם זקוקים לעזרה צמודה של עורך דין מומחה לחדלות פירעון. 

עוד לפשיטת רגל

עו“ד פשיטת רגל 

משרד עורכי דין אפרים קוליו מתמחה בחדלות פירעון. אנו מעניקים שירותים וליווי משפטי במקרים של חדלות פירעון ליחיד, כמו גם לחברות. יש לנו ניסיון רב בהתנהלות מול ההוצאה לפועל, כונס הנכסים הרשמי, בתי המשפט והנושים. אנו מסייעים לכל לקוח במציאת פתרון אישי המאפשר לו לשקם את יכולותיו הכלכליות, בין אם זה במסגרת הליכי חדלות פירעון או כלים נוספים שניתן להשתמש בהם על מנת להתמודד עם חובות. 

זקוקים לעזרה בהליכי הוצאה לפועל וחדלות פירעון, כאן תוכלו לקבל שירות אישי ויחס מסור.

 יש לכם שאלות בנושא הוצאה לפועל וחדלות פירעון – תוכלו ליצור איתנו קשר גם באמצעות הפורום בפייסבוק

עו"ד פשיטת רגל

עו"ד לפשיטת רגל

עורך דין הוצאה לפועל אפרים קוליו

עו"ד אפרים קוליו

המשרד מנוהל על ידי עורך דין – אפרים קוליו אשר סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות והינו בעל תואר שני במשפטים (LL.M), מאוניברסיטת בר אילן. נמשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי, תביעות כספיות, הסדרי חובות, הוצאה לפועל וחדלות פירעון (פשיטת רגל). ובתחום דיני משפחה וירושה. למשרד ניסיון רב במתן פתרונות יצירתיים בתחומים בהם הוא עוסק תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. המשרד חרט על דגלו מתן שירות וטיפול אישי לכל לקוח, פרטי או עסקי, ללא פשרות ותוך עמידה עיקשת עד לתוצאה המיוחלת.

5/5
יצירת קשר

מאמרים

יצירת קשר
WhatsApp chat
דילוג לתוכן